Kategorie | Zábava

Badoo přihlášení přes Facebook

Ten kdo zná sociální síť Facebook, zajisté zná i oblíbené internetové stránky Badoo. Tato osudová seznamka ale není jen seznamkou, jak si ji mnozí z vás představují, je i místem, kde můžete společně se svými přáteli sdílet své fotografie nebo zážitky. Navíc se teď můžete na Badoo přihlásit i z již zmíněné sociální sítě. Jak na to, to si povíme hned.

Máte-li registraci na Badoo, pak se můžete skrze sociální síť Facebook přihlašovat, jak je vám libo. Pokud ale svůj účet nemáte a navíc se ani nechcete zdržovat s registrací, pak se přímo na internetových stránkách Badoo můžete přihlásit pomocí vašeho facebookového účtu. Jak to uděláte, záleží jen na vás. O přihlášení se můžete dozvědět víc i na badooprihlaseni.cz.

Na Badoo se může přihlásit každý bez ohledu na věk nebo pohlaví. Sdílet můžete své vlastní fotografie, ale i hodnotit fotky svých přátel. A to nejen těch opravdových, ale i těch virtuálních. Ovšem pozor, fotky nelze hodnotit a dokonce si je ani u ostatních uživatelů prohlížet a to v případě, že nemáte nahranou alespoň jednu svou vlastní fotografii.

Badoo ale neslouží jen jako seznamka, která se snaží dát dohromady co nejvíce osamělých lidí. Můžete na ní najít dokonce i staré přátele, které jste spoustu let neviděli a navázat tak na stará dobrá přátelství. Přihlaste se na Badoo i vy a buďte součástí světa seznámení a nezapomenutelných zážitků.

 

Comments are closed.